osprzęt
kable i przewody
osprzęt kablowy
ochrona odgromowa
narzędzia
aparatura elektryczna
rozdzielnie elektryczne
oprawy oświetleniowe
teleinformatyka
inteligentny dom
 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące aktualności, promocji, wyprzedaży, podaj swój adres e-mail
kable i przewody- maty grzewcze

powrót 


Mata grzejna Ensto ThinMat - proste i elastyczne ogrzewanie podłogowe do pomieszczeń mokrych i wilgotnych.
Ogrzewana podłoga dająca uczucie przyjemnego ciepła może być wykonana w każdym pomieszczeniu. Najprostszym rozwiązaniem zapewniającym komfort ciepłej podłogi w mieszkaniu jest instalacja elektrycznej maty grzejnej. Nowością w tym zakresie jest ThinMat – niezwykle cienka mata grzejna fińskiego producenta systemów grzewczych i przeciwoblodzeniowych Ensto.
Mata Ensto ThinMat dostępna jest w dwóch mocach: 100W/m2 oraz 160W/m2. Mata o mocy 100W/m2 przeznaczona jest do ogrzewania pomieszczeń typowych. Jako materiał pokryciowy można zastosować drewno, parkiet, panele lub płytki ceramiczne. Z kolei mata o mocy 160/m2 przeznaczona jest o pomieszczeń z gorszą izolacją cieplną i podłogami betonowymi lub kamiennymi. Do każdej wersji maty dostępne są w ofercie Ensto termostaty powietrzne i podłogowe, pozwalające na zwiększenie komfortu użytkowania i uzyskanie znaczących oszczędności energii elektrycznej.

Cienki przewód grzejny
Dzięki niewielkiej grubości przewodu grzejnego (3,4mm) grubość wylewki została ograniczona do minimum. Poprzez to poziom podłogi zostanie podniesiony w niewielkim stopniu, w porównaniu z tradycyjnymi przewodami.
Łatwy montaż
ThinMat posiada trwałą siatkę samoprzylepną, dzięki czemu jej montaż jest prosty. Mata nie wymaga dodatkowego mocowania do podłoża.
Trwałość zamocowania
Siatka samoprzylepna znajduje się na całej szerokości maty, co zapobiega odrywaniu się przewodów podczas ich zalewania.

Informacje techniczne:
Średnica przewodu: 3,4mm
Szerokość siatki: 48cm
Całkowita szerokość maty: 50cm
Napięcie zasilania: 230V, 50Hz
Długość przewodu zasilającego: 4mNa skróty: hurtownia elektryczna :: kable elektryczne :: legrand cennik :: legrand sklep :: oprawy oświetleniowe ::
osprzęt elektryczny :: osprzęt instalacyjny :: przewody elektryczne :: sklep elektryczny Kraków :: Mapa strony