osprzęt
kable i przewody
osprzęt kablowy
ochrona odgromowa
narzędzia
aparatura elektryczna
rozdzielnie elektryczne
oprawy oświetleniowe
teleinformatyka
inteligentny dom
 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące aktualności, promocji, wyprzedaży, podaj swój adres e-mail
narzędziaDrukarka przenośna RhinoPRO 6000

powrót 

Drukarka RhinoPRO 6000 (S0773810)


Wyposażona w wiele rewolucyjnych i oszczędzających czas funkcji drukarka etykiet RHINO 6000 świetnie się nadaje do wysokiej klasy, wymagających zastosowań w branży transmisji danych, elektrycznej i serwisu. Specjalne klawisze dostępu eliminują zgadywanie i pozwalają szybko i w prosty sposób formatować typowe rodzaje etykiet służących do oznaczania przewodów i kabli, zespołów zacisków, krosownic i nie tylko. Intuicyjny interfejs graficzny drukarki RHINO 6000 umożliwia łatwe tworzenie, edycję i przeglądanie wielu etykiet na dużym podświetlanym wyświetlaczu LCD. Biblioteka zawierająca ponad 250 łatwych do znalezienia terminów i symboli przemysłowych skraca czas wpisywania. Dodatkowo urządzenie umożliwia zapisanie ponad 1000 własnych etykiet, które można przywoływać w mgnieniu oka. RPro6000.jpg


RHINO 6000 to pierwsza drukarka w linii produktów RHINO, którą można podłączyć do komputera PC. Drukarka nie tylko umożliwia pobieranie etykiet z komputera PC za pomocą oprogramowania RHINO CONNECT i dowolnej aplikacji działającej w systemie Windows®, ale również przy jego użyciu można utworzyć w kilka chwil idealne etykiety w miejscu pracy. A wszystkie zmiany wprowadzone na etykietach w terenie można łatwo załadować do komputera.

Funkcje i korzyści
• Wyjątkowe klawisze dostępu eliminują konieczność zgadywania i używania skomplikowanego menu, a także pozwalają na szybkie i łatwe formatowanie często używanych rodzajów etykiet, takich jak opaski na przewody, flagi, etykiety krosownic, etykiety pionowe i nie tylko.
• Ponad 250 łatwych do wyszukania, wstępnie zaprogramowanych terminów i symboli branżowych umożliwia przyspieszenie pracy i standaryzację oznaczeń.
• Drukuje sześć rodzajów kodów paskowych
• Pamięć o wielkości 1 MB: można zapisać ponad 1000 niestandardowych etykiet, takich jak terminy branżowe, grafika, logo i symbole, do wydrukowania w miejscu pracy.
• Intuicyjny interfejs graficzny umożliwia tworzenie, edycję i przeglądanie wielu etykiet na największym, podświetlanym wyświetlaczu LCD
• Wbudowane kreatory umożliwiają tworzenie różnych etykiet seryjnych
• Tworzenie etykiet bez wysiłku dzięki obsługiwanemu jednym przyciskiem ostrzu oraz systemowi wysuwania kaset.
• Wykorzystuje termosublimacyjną technologię druku, eliminując stosowanie tuszu itp.
• Akumulator litowo-jonowy do szybkiego ładowania i wskaźnik naładowania akumulatora na ekranie, aby drukarka RHINO 6000 była zawsze gotowa, gdy użytkownik chce jej użyć.
• Zintegrowana osłona chroniąca przed przypadkowymi uderzeniami w razie upadku, nie utrudniająca jednak dostępu do kasety z etykietami
• Drukuje na etykietach RHINO o szerokości 6, 9, 12, 19 i 24 mm.
• Współpracuje z oprogramowaniem RHINO CONNECT™ (sprzedawanym osobno), umożliwiającym: podłączenie do komputera PC i dokonywanie przesyłu plików etykiet, wstawianie do tworzonych etykiet grafiki, logo, symboli wprost z komputera, używanie zintegrowanego kreatora etykiet, importowanie danych z dowolnego programu Windows.
• Za pomocą darmowego sterownika pobieranego ze strony www.dymo.com można drukować niemal w dowolnym programie spod Windows za pomocą złącza USB.
• Można dokonywać aktualizacji wbudowanego w drukarkę oprogramowania, kiedy dostępne są nowe funkcje.
Standardowy komplet zawiera:
a) Drukarkę RHINO 6000
b) Taśmę do drukarki szer. 24 mm, nylon, do druku czarnego na białym.
c) Akumulator litowo-jonowy
d) Zasilacz sieciowy 230V
e) Podręcznik obsługi i kartę rejestracyjną produktu.

Zachęcamy do zakupu całego zestawu walizkowego z drukarką RHINO 6000, który dodatkowo zawiera:
f) Oprogramowanie RHINO CONNECT
g) Twardy i wytrzymały futerał
h) Drugą taśmę szer. 9mm, winyl, do druku czarnego na białym.
i) Kabel USB
RPro6000zestaw.jpg


 
Ulotka dot. Rhino 6000 oraz trwałych etykiet do niej: kliknijNa skróty: hurtownia elektryczna :: kable elektryczne :: legrand cennik :: legrand sklep :: oprawy oświetleniowe ::
osprzęt elektryczny :: osprzęt instalacyjny :: przewody elektryczne :: sklep elektryczny Kraków :: Mapa strony