osprzęt
kable i przewody
osprzęt kablowy
ochrona odgromowa
narzędzia
aparatura elektryczna
rozdzielnie elektryczne
oprawy oświetleniowe
teleinformatyka
inteligentny dom
 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące aktualności, promocji, wyprzedaży, podaj swój adres e-mail
osprzęt- Legrand Sistena Life

powrót 

Legrand Sistena Life

Sistena™ Life – nowoczesna, ale ponadczasowa nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego. Eleganckie klasyczne proporcje to doskonałe dopełnienie każdego wyjątkowego wnętrza.

Sistena™ Life to szeroka gama mechanizmów: od łączników oświetleniowych i gniazd elektrycznych, poprzez łączniki sterujące roletami, ogrzewaniem, klimatyzacją, do gniazd informatycznych VDI, TV-RD-SAT, alarmów i gniazd głośnikowych.Sistena™ Life to 5 kolorów klawiszy/plakietek oraz 18 rodzajów ramek a to daje nieograniczone możliwości zastosowań.

Linia Natura to wysokiej klasy odporne na zarysowania tworzywo dostępne w gamie czystych kolorów, które pomogą znaleźć wytchnienie. Pasują do pomieszczeń wygodnych i praktycznie urządzonych. Linia Natura to synonim spokojnej elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody.

natura


Linia Metal to linia przywodząca na myśl metale szlachetne. Sprawiają to zarówno jej wyrafinowana kolorystyka, jak i gładka powierzchnia. Walory te docenia się nie tylko wzrokiem, ale także przez dotyk. Linia metalowa jest stworzona do bardzo eleganckich, ekskluzywnych wnętrz. Jakość i charakter wnętrza podkreśla materiał – metal, z którego wykonano elementy serii.


metal2


Linia Drewno to powrót do natury, to linia, która dzięki rodzajowi zastosowanego materiału daje poczucie niezwykłego komfortu i wygody. Trzy rodzaje zastosowanego prawdziwego drewna doskonale podkreślą charakter salonu czy biblioteki.

drewno


Linia Skóra to miękkość i spokój. Seria ta daje możliwość podkreślenia charakteru pokoju myśliwskiego czy ekskluzywnego gabinetu. Skóra to ekskluzywny manifest właściciela.

skora


Linia Corian to ekskluzywny materiał w atrakcyjnej formie. Seria Corian to modny dodatek każdej nowoczesnej i eleganckiej łazienki czy kuchni. Corian to ekskluzywna linia stanowiąca idealne dopełnienie linii naturalnych.

corian

Dostępne ramki SistenaLife: pojedyncza, podwójna, potrójna, poczwórna, pięciokrotna! Wyjątek: ramki SKÓRA -największa dostępna ramka jest potrójna.
Dostępne są ramki pionowe i poziome.


Fotografie na stronie nie oddają w pełni wyglądu tej serii, dlatego zapraszamy do obejrzenia ekspozycji Sistena Life w siedzibie naszej firmy. Wielu naszych klientów dopiero po obejrzeniu na miejscu przekonało się o walorach tego osprzętu.
ZAPRASZAMY!Na skróty: hurtownia elektryczna :: kable elektryczne :: legrand cennik :: legrand sklep :: oprawy oświetleniowe ::
osprzęt elektryczny :: osprzęt instalacyjny :: przewody elektryczne :: sklep elektryczny Kraków :: Mapa strony