osprzęt
kable i przewody
osprzęt kablowy
ochrona odgromowa
narzędzia
aparatura elektryczna
rozdzielnie elektryczne
oprawy oświetleniowe
teleinformatyka
inteligentny dom
 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące aktualności, promocji, wyprzedaży, podaj swój adres e-mail
osprzęt- Polo Fiorena

powrót 

Polo Fiorena

Fiorena to nowy osprzęt o wyrafinowanej linii wzorniczej charakteryzującej się wysokim połyskiem. Seria Fiorena to osprzęt podtynkowy, stosowany do montażu w standardowych puszkach fi 60 mm, który również idealnie nadaje się do zabudowy w kanałach elektroinstalacyjnych BRN i LiFea marki Tehalit.

Montaż natynkowy jest możliwy poprzez zastosowanie adapterów natynkowych tej serii.
Wyroby Fiorena wykonane są z poliwęglanu spełniającego wszelkie normy elektryczne i odpornego na działanie promieni UV, co pozwala cieszyć się tym samym kolorem bez względu na czas ich użytkowania.

Tworzywo charakteryzuje się wysokim połyskiem, odpornością na zarysowania i łatwością utrzymania w czystości. Seria jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: białym (RAL9010) i kremowym (RAL1013).
Łączniki i gniazda z uchylną osłoną mają możliwość podwyższenia stopnia bryzgoszczelności do IP44 poprzez zastosowanie kołnierza uszczelniającego, co pozwala stosować je w środowiskach o podwyższonej wilgotności.

Fior_wyl1.jpg Fior_gniazdo.jpg Fior_wyl2.jpg

Seria Fiorena w swoim zakresie zawiera:
* łączniki 1, 2, 3 – biegunowe, 2 – grupowe (świecznikowe), schodowe, krzyżowe, zwierne, żaluzjowe klawiszowe, żaluzjowe pokrętne, na klucz oraz łączniki czasowe,
* ściemniacze pokrętne i dotykowe,
* gniazda z uziemieniem i bez uziemienia (pojedyncze i podwójne), z uchylną osłoną, Schuko, DATA z kluczem, brytyjskie, euro-amerykańskie, szwajcarskie,
* gniazda telefoniczne (pojedyncze i podwójne), telefoniczno-komputerowe, komputerowe nieekranowane i ekranowane (pojedyncze i podwójne) – 5E i 6 kategorii,
* gniazda antenowe RTV, RTV-SAT oraz głośnikowe,
* czujniki ruchu, elektroniczne regulatory temperatury, elektroniczne łączniki żaluzjowe,
* gniazdo wyrównywania potencjałów oraz sygnalizatory świetlne.

Dostępne kolory: biały i kremowy.

Dostępne ramki:
1 -, 2 -, 3 -, 4 - lub 5 – krotne, ramki można montować poziomo lub pionowo.

Mini Katalog Polo Fiorena 2007: kliknij tutajNa skróty: hurtownia elektryczna :: kable elektryczne :: legrand cennik :: legrand sklep :: oprawy oświetleniowe ::
osprzęt elektryczny :: osprzęt instalacyjny :: przewody elektryczne :: sklep elektryczny Kraków :: Mapa strony