osprzęt
kable i przewody
osprzęt kablowy
ochrona odgromowa
narzędzia
aparatura elektryczna
rozdzielnie elektryczne
oprawy oświetleniowe
teleinformatyka
inteligentny dom
 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące aktualności, promocji, wyprzedaży, podaj swój adres e-mail
rozdzielnie elektryczneszafki MARINA

powrót 


Szafki MARINA – o stopniu ochrony IP66, wykonane są z żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym. Posiadają drugą klasę izolacji oraz wysoką odporność na uderzenia mechaniczne (zgodnie z normą PN-EN 50102), która wynosi IK-10 (zarówno dla obudów z drzwiami pełnymi jak i szklanymi).
Produkowane są w jedenastu wymiarach od 300x220x160 do 1860x800x463 mm. Dodatkowo proponujemy szafki z drzwiami przeszklonymi oraz szafki pokryte powłoką anty-graffiti.

Gama szafek Marina przeznaczona jest przede wszystkim do użytku:
– na zewnątrz: zapewniają ochronę przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, takich jak światło słoneczne, deszcz, promieniowanie ultrafioletowe, mgła, skrajne temperatury itp.
– w instalacjach przemysłowych (w pomieszczeniach i na zewnątrz) w zanieczyszczonym środowisku - są odporne na korozję i działanie czynników chemicznych. Z powodzeniem mogą być używane w trudnych warunkach, takich jak zakłady petrochemiczne, cementownie, papiernie, odlewnie i myjnie automatyczne itd.

Szafki Marina są wykonywane w kolorze RAL 7035 co powoduje ich pełną synergie z ofertą rozdzielnic XL3.
Atlantic.jpg
Szafki Altis, Atlantic oraz Marina posiadają bardzo duże możliwości konfiguracji, stąd ich konfiguracja wymaga pomocy specjalistów. Zapraszamy do nas - wspólnie przy komputerze zaprojektujemy najbardziej optymalne rozwiązania.
Na skróty: hurtownia elektryczna :: kable elektryczne :: legrand cennik :: legrand sklep :: oprawy oświetleniowe ::
osprzęt elektryczny :: osprzęt instalacyjny :: przewody elektryczne :: sklep elektryczny Kraków :: Mapa strony