osprzęt
kable i przewody
osprzęt kablowy
ochrona odgromowa
narzędzia
aparatura elektryczna
rozdzielnie elektryczne
oprawy oświetleniowe
teleinformatyka
inteligentny dom
 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące aktualności, promocji, wyprzedaży, podaj swój adres e-mail
rozdzielnie elektryczne- rozdzielnice z metalu

powrót 

 

Oferowane przez nas rozdzielnice metalowe produkowane są przez firmę Ver-tom sc. z blachy stalowej o grubości 1-2mm, malowane metodą proszkową elektrostatyczną. W ich skład wchodzą rozdzielnice do różnych zastosowań, tablice główne, piętrowe przeznaczone do użytku w budownictwie wielomieszkaniowym.

Estetyczny, solidny i trwały sposób wykonania tych rozdzielnic sprawia, że są one bardzo popularne wśród klientów. Po dodatkowym zastosowaniu specjalnych uszczelek stają się bardziej hermetyczne.

Rozdzielnice oznaczone symbolem RL / RNL przeznaczone są do zabudowy częściowej lub całkowitej. Rozdzielnice te przystosowane są do wyposażania w modułową aparaturę elektryczną
oraz 1 i/lub 3 fazowe liczniki energii elektrycznej.

Wyjmowalne drzwi w/w rozdzielnic montowane są śrubowym zawiasem wewnętrznym, zamykane na zamek magnetyczny, patentowy lub energetyczny.
Rodzaje drzwi: pełne lub z okienkiem.


Rozdzielnice budowlane typu RB przeznaczone są do zasilania i rozdziału (ew. pomiaru) energii elektrycznej na placu budowy. Stosowane są do pracy w sieci elektro-energetycznej 3 fazowej, 4 przewodowej w układzie TN-C.
Wyposażone są w gniazda wtykowe 3 fazowe, 32A i 16A i gniazda jednofazowe oraz przystosowane są do wyposażania w modułową aparaturę elektryczną, 1 i/lub 3 fazowe liczniki energii elektrycznej.


Tablice mieszkaniowe: główne, piętrowe oraz garażowe. Stosowane są w budownictwie wielo-mieszkaniowym, które zostały opracowane  na bazie wieloletnich doświadczeń oraz potrzeb klientów.
Wykonywane są w wersji podtynkowej oraz natynkowej; przystosowane do montażu aparatury elektrycznej. Mogą być wyposażone i okablowane zgodnie z ustaleniami lub dostarczonym projektem.  


Rozdzielnice z płytą montażową są wykonywane w wersji natynkowej. Wyposażenie rozdzielnicy stanowi metalowa płyta montażowa umiejscowiona 50 mm od dna obudowy. Rozwiązanie to umożliwia swobodne rozprowadzenie przewodów nieznacznie zmniejszając  przestrzeń użytkową. W rozdzielnicach tych zastosowano zawias zewnętrzny; przystosowane są do wyposażania indywidualnego według własnego projektu. Drzwi obudowy zamykane są zamkiem patentowym.


Rodzaje rozdzielnic i oznaczenia:
RP - podtynkowe (wnękowe)
RN - natynkowe
RL - podtynkowe licznikowe (z okienkiem)
RNL - natynkowe licznikowe (z okienkiem)
RB - rozdzielnice budowlane
TGŁ / TP - tablice mieszkaniowe


metal1.gif

metal3.gif
metal4.gif
metal5.gif
metal6.gif
  
metalRP-24.gif metalRL-12.gif
RL-1F.gif RL-3Fx1F.gif
RB-1.gif RB-3.gif
  Na skróty: hurtownia elektryczna :: kable elektryczne :: legrand cennik :: legrand sklep :: oprawy oświetleniowe ::
osprzęt elektryczny :: osprzęt instalacyjny :: przewody elektryczne :: sklep elektryczny Kraków :: Mapa strony