osprzęt
kable i przewody
osprzęt kablowy
ochrona odgromowa
narzędzia
aparatura elektryczna
rozdzielnie elektryczne
oprawy oświetleniowe
teleinformatyka
inteligentny dom
 

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące aktualności, promocji, wyprzedaży, podaj swój adres e-mail
rozdzielnie elektryczne- rozdzielnice z tworzywa

powrót 

Rozdzielnice i złącza z tworzyw sztucznych termoutwardzalnych - estroduru. Jest to najwyższej jakości tworzywo formowane na gorąco pod dużym ciśnieniem. Obudowa składa się z elementów dzięki czemu istnieje możliwość wymiany poszczególnych jej części w razie potrzeby.
W swojej ofercie proponujemy obudowy, które zdobyły uznanie i akceptacje zakładów energetycznych z terenu całego kraju.

Cechuje je: duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, wysoka estetyka oraz wyeliminowanie konserwacji w całym okresie eksploatacji. Ponadto charakteryzują się uniwersalnością zastosowań, odpornością na  czynniki atmosferyczne.
Można je stosować jako wnękowe, przyścienne oraz wolnostojące.

Zestawy przyłączeniowo pomiarowe ZPP- przeznaczone są do zasilania odbiorców energii elektrycznej, rozliczanych poprzez bezpośrednie układy pomiarowe.

Instalowane są na zewnętrznych ścianach budynków, jako wnękowe lub naścienne oraz na słupach prądowych za pomocą uchwytów słupowych, które wchodzą w skład dodatkowego wyposażenia przyłączy. Podstawowymi elementami ich wyposażenia są listwy przyłączeniowe, zabezpieczenia przedlicznikowe, tablice licznikowe. Odczyt licznika zapewniają zamontowane w drzwiach obudowy wzierniki lub drzwiczki rewizyjne, które jednocześnie umożliwiają odbiorcy dostęp do zabezpieczeń.
tworzywo1.giftworzywo3.jpg
tworzywo_zpp.gif
Rozdzielnice i złącza z tworzyw sztucznych chemoutwardzalnych oznaczane symbolem "PL p" przeznaczone są do montażu naściennego. Obudowy wyposażone są w gumową uszczelkę, która zapewnia jej wymaganą szczelność; przeznaczone są do samodzielnego wyposażania wg indywidualnych projektów. Drzwi obudowy standardowo są zamykane zamkiem dociskowym - śrubowym który jest osłonięty klapką przystosowaną do założenia kłódki.
Są wytwarzane z żywic syntetycznych na bazie włókna szklanego. Służą do:
- przyłączeń indywidualnych odbiorców energii elektrycznej,
- stosowania w liniach kablowych niskiego napięcia,
- zasilania, rozdziału i pomiaru energii elektrycznej na placach budowy,
- tymczasowego zasilania obiektów,
- pomiaru energii wykorzystywanej do 0 zasilania oświetlenia ulicznego. 


Złącza kablowe ZK...PL przeznaczone są do zamontowania w sieciach kablowych niskiego napięcia. Można je stosować jako wnękowe, przyścienne, wolnostojące.
Zestawy przyłączowo pomiarowe oznaczone symbolami ZK...,ZKP... są montowane na zewnętrznej ścianie budynku, słupach elektrycznych  lub przy ogrodzeniu posesji.
Zestawy przyłączowo pomiarowe są przeznaczone do zasilania odbiorców energii elektrycznej rozliczanych przez bezpośrednie układy pomiarowe. Stosuje się je zarówno do przyłączy napowietrznych jak i kablowych.


Rozdzielnice budowlane typu RB przeznaczone są do zasilania i rozdziału (ew. pomiaru) energii elektrycznej na placu budowy. Stosowane są do pracy w sieci elektro-energetycznej 3 fazowej, 4 przewodowej w układzie TN-C.
W skład ich wyposażenia wchodzą gniazda wtykowe 3 fazowe, 32A i 16A, gniazda jednofazowe oraz przystosowane są do wyposażania w modułową aparaturę elektryczną, 1 i/lub 3 fazowe liczniki energii elektrycznej.


Wszystkie oferowane przez naszą firmę rozdzielnice posiadają certyfikat, znaku bezpieczeństwa "B" wydanego przez Biuro Badawcze ds. Jakości Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Warszawie.
tworzywo7.gif
tworzywo2.gif
tworzywo5.giftworzywo6.gif

 Na skróty: hurtownia elektryczna :: kable elektryczne :: legrand cennik :: legrand sklep :: oprawy oświetleniowe ::
osprzęt elektryczny :: osprzęt instalacyjny :: przewody elektryczne :: sklep elektryczny Kraków :: Mapa strony